Działka inwestycyjna – Lubuczewo.

Wyróżnione
1.320.000

Przegląd

Mamy wielką przyjemność zaprezentować wyjątkową działkę inwestycyjną na sprzedaż w atrakcyjnej lokalizacji – Lubuczewo, koło Słupska.

PARAMETRY DZIAŁKI

Na sprzedaż oferujemy piękną działkę o powierzchni około 4.4 ha, w miejscowości Lubuczewo, oddalonej od nadmorskiej miejscowości Poddąbie o zaledwie 11 km. Dojazd do terenu drogą gminną utwardzoną, media blisko działki.

Powyższe parametry mogą ulec zmianie.

KOMUNIKACJA I OKOLICA

Oferowana działka znajduje się w Lubuczewie, około 10 minut drogi samochodem do Słupska. Działka mieści się w doskonałym punkcie komunikacyjnym.

PODSUMOWANIE

Piękna duża działka na sprzedaż w bliskiej odległości od Słupska, jednak z dala od zgiełku miasta. Spełni oczekiwania tych, którzy cenią sobie ciszę, spokój, prywatność oraz bliskość natury, a jednocześnie pragną znajdować się w pobliżu miasta. Teren ten otoczony jest pięknym krajobrazem i sąsiaduje bezpośrednio z lasem.
Na proponowanym przez nas terenie nie obowiązuje miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego. Przeważająca klasa gruntów RV.

Svoboda Park – Nieruchomości Słupsk 

 Zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu: 59 307 07 78

  • Biuro – GSM +48 605 254 554
  • Mateusz – GSM +48 515 287 714
  • Patryk – GSM +48 531 332 253

Sprzedaj lub wynajmij swobodnie z nami swoją nieruchomość!

Jesteśmy młodym dynamicznym zespołem profesjonalnych ekspertów, zajmujących się nowoczesnym pośrednictwem w obrocie nieruchomościami. Każdego dnia dokładamy wszelkich starań by swoją pracą budować przyjazne relacje z klientami. Jesteśmy dla Państwa na każdym etapie zakupu wymarzonej nieruchomości. Każdemu z naszych klientów gwarantujemy kompleksową obsługę i indywidualne podejście.

Jeśli posiadasz nieruchomość/działkę na sprzedaż lub wynajem: Zadzwoń do nas lub napisz!

SVOBODA PARK – Oddział Słupsk Ul. Dębowa 10, POZIOM I

76-251 Kobylnica

*Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie. Dodatkowo dokładamy wszelkich starań by zawarte informacje o nieruchomości były rzetelne i prawdziwe. Informujemy jednak, że wszystkie udostępnione informacje przekazywane są bezpośrednio od właścicieli nieruchomości i na tej podstawie przekazywane dalej.

Więcej unikalnych ofert w podobnych kryteriach znajdą Państwo na naszej stronie. Zapraszamy!

Detale

  • Powierzchnia działki:
    44000 m2
  • Cena:
    1.320.000
  • Stan nieruchomości:

Napisz pierwszą recenzję „Działka inwestycyjna – Lubuczewo.”