Przegląd

ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA SPACERU WIRTUALNEGO OFEROWANEJ NIERUCHOMOŚCI UŻYWAJĄC PRZEGLĄDARKI.

Jednocześnie informujemy, że niestety aplikacja otodom nie daje możliwości udostępnienia Państwu wirtualnego spaceru po nieruchomości dlatego zachęcamy do odwiedzania
ogłoszenia tradycyjnie przez przeglądarkę lub wchodząc na naszą stronę – Wirtualny spacer znajduje się również na naszym oficjalnym fanpage na Facebooku – Svoboda Invest.

Na wynajem lokal użytkowy doskonały pod prowadzenie działalności. Nieruchomość znajduje się przy ul.Lotha w Słupsku, blisko centrum miasta. Doskonałe miejsce na biznes!
W skład lokalu wchodzą 3 pomieszczenia: Widna, dobudówka z ogromną witryną o wielkości 24m2- może służyc jako sala sprzedaży lub przedsionek/poczekalnia itp.
Lokal o powierzchni 50m2 – główne największe pomieszczenie.
Biuro o łącznej sumie wielkości 13m2, przeszklone, widne pomieszczenie. Łącznie 87m2 powierzchni do zagospodarowania na Twoją wyjątkową działalność! Nieruchomość w
dobrym stanie, odświeżona przez właściciela. Wszystkie opłaty wg liczników. Obok znajduje się sklep żabka, przystanek autobusowy – doskonała komunikacja z centrum.

Chętnych zapraszamy do naszego biura sprzedaży:
SVOBODA INVEST Ul. Dębowa 10, Kobylnica

Mateusz – GSM +48 515 287 714

Patryk – GSM +48 531 332 253

Sprzedaj swobodnie z nami swoją nieruchomość. Jako jedyni na rynku oferujemy usługę wirtualnego spaceru wraz z profesjonalnymi dodatkami najnowocześniejszych technologii do prezentowania nieruchomości na Świecie. Swobodne warunki współpracy, możliwość otwartej umowy, zespół doświadczonych profesjonalistów.
Nasze technologie sprzedaży to przede wszystkim oszczędność czasu wszystkich zainteresowanych oraz nieograniczona liczba odwiedzających nieruchomość bez konieczności wychodzenia z domu i spotkań na żywo.

Jeśli posiadasz nieruchomość/działkę na sprzedaż:Zadzwoń lub napisz!

 

Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie. Dodatkowo dokładamy wszelkich starań by zawarte informacje o nieruchomości były rzetelne i prawdziwe. Informujemy jednak, że wszystkie udostępnione informacje przekazywane są bezpośrednio od właścicieli nieruchomości i na tej podstawie przekazywane dalej.

Detale

Udogodnienia

  • Przyłącze EE