Lokal użytkowy w samym centrum miasta, 68m2

Wyróżnione
990.000

Przegląd

Mamy ogromną przyjemność przestawić na wynajem lokal pod działalność.

PARAMETRY NIERUCHOMOŚCI

Lokal użytkowy z niezależnym wejściem bezpośrednio z ulicy, położony na parterze w ciągu lokali usługowo – handlowych. W lokalu na podłodze terakota, na ścianach gładź tynkowa malowana. Duże witryny wystawowe. W skład lokalu wchodzi: – duża sala sprzedażowa, – mniejsza sala sprzedażowa, – pomieszczenie socjalne, – w.c.   W lokalu jest klimatyzacja. Ogrzewanie centralne miejskie. Instalacja alarmowa. W 2008 r. został przeprowadzony kapitalny remont, żeby przygotować placówką bankową wymieniono instalację elektryczną, wodą, kanalizacyjną, witryny antywłamaniowe, zabezpieczenia alarmowe. Lokal idealny na usługi handlowe, finansowe, ubezpieczeniowe. Budynek, w którym znajduje się lokal jest w dobry stanie technicznym z odnowioną elewacją.

DODATKOWE INFORMACJE  

Łącznie 68m2 powierzchni do zagospodarowania na Twoją wyjątkową działalność! Nieruchomość w bardzo dobrym stanie, odświeżona przez właściciela. Czynsz do wspólnoty mieszkaniowej 250 zł.

PODSUMOWANIE

Nieruchomość to świetna inwestycja sprawdzi się idealnie na swój własny biznes.

Idealna lokalizacja w samym centrum Słupska.

Zapraszam na prezentację na żywo lub online.

Obejrzyj nieruchomość bez wychodzenia z domu dzięki najnowszej technologii wirtualnego spaceru 3D. Wejdź na naszą stronę i sprawdź nasze nowoczesne techniki prezentacji nieruchomości!

Sprzedaj lub wynajmij swobodnie z nami swoją nieruchomość!

Jeśli posiadasz nieruchomość/działkę na sprzedaż lub wynajem:

Zadzwoń do nas lub napisz!

Biuro – GSM +48 605 254 554
Patryk – GSM +48 531 332 253
Mateusz – GSM +48 515 287 714
Adrian – GSM +48 661 861 061
Łukasz – GSM +48 605 303 430

SVOBODA PARK – Oddział Słupsk
Ul. Dębowa 10, POZIOM I
76-251 Kobylnica

#svobodapark #svobodainvest #nieruchomości #wirtualnespacery #wynajmijnieruchomość #sprzedajnieruchomość #realestate*

Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie. Dodatkowo dokładamy wszelkich starań by zawarte informacje o nieruchomości były rzetelne i prawdziwe. Informujemy jednak, że wszystkie udostępnione informacje przekazywane są bezpośrednio od właścicieli nieruchomości i na tej podstawie przekazywane dalej.

Detale

Napisz pierwszą recenzję „Lokal użytkowy w samym centrum miasta, 68m2”