Wyjątkowa oferta ! Działka na sprzedaż o powierzchni 5000m2 wraz z gospodarstwem rolnym w miejscowości Pałówko

Wyróżnione
269.000

Przegląd

Mamy ogromną przyjemność zaoferować Państwu niezwykle urokliwe miejsce jakim jest gospodarstwo rolne w Pałówku, w gminie Postomino, w powiecie sławieńskim, w województwie zachodniopomorskim, PL.
Pałówko położone jest w malowniczej okolicy, wśród lasów, pól i łąk. W pobliżu znajduje się wiele szlaków turystycznych i rowerowych, które umożliwiają aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu.

 

W skrócie:

 • Lokalizacja: Pałówko, gmina Postomino, powiat sławieński, województwo zachodniopomorskie, PL,
 • W skład gospodarstwa wchodzą dwie działki- każda po około 2500m2,
 • Łączna powierzchnia gospodarstwa wynosi 5000m2,
 • Na jednej z działek znajduje się przedwojenny dom o powierzchni 80m2 oraz 3 budynki gospodarcze,
 • Drugi grunt jest niezabudowany,
 • Obydwie działki są w kształcie prostokąta,
 • Nieruchomość położona w pięknej malowniczej okolicy wśród pól, łąk i lasów,
 • Możliwość przekształcenia w kompleks agroturystyczny.

 

Parametry nieruchomości:

Przedstawione gospodarstwo rolne położone jest we wsi Pałówko, około 3km od DK6. W skład gospodarstwa o powierzchni około 5000m2 ( 0,50 ha ) wchodzą dwie działki :

– pierwsza niezabudowana o powierzchni około 2500m2 ( 0,25 ha ),
– druga zabudowana o powierzchni około 2500m2, na której znajduje się przedwojenny dom, kryty dachówką. Dom ma powierzchnie 80m2 i składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, korytarza, pomieszczenia gospodarczego i spiżarni- wymaga gruntownego remontu. Na podwórzu znajduje się również murowana stodoła, obora oraz szopa. Nieruchomość posiada własne szambo oraz duży ogród.

 

Komunikacja i okolica:

Wieś Pałówko znajduje się w północno-zachodniej części Polski. Okolica ta charakteryzuje się przede wszystkim pięknym krajobrazem, a także bogatą historią i sztuką.
W pobliżu wsi Pałówko znajduje się wiele interesujących miejsc do zwiedzania, takich jak np. Zamek w Kłaninie, który jest jednym z najpiękniejszych zamków na Pomorzu Zachodnim. Warte zobaczenia są także Muzeum w Sławnie oraz Muzeum Stolarstwa w Polanowie, które prezentują bogatą historię i tradycje regionu.

Dla miłośników przyrody w okolicy wsi Pałówko znajduje się wiele atrakcyjnych miejsc, takich jak Rezerwat Bielawa, który jest ostoją dla wielu rzadkich gatunków zwierząt i roślin, a także Park Krajobrazowy Dolina Słupi, gdzie można podziwiać malownicze krajobrazy rzeki Słupi.

Lokalna kuchnia opiera się na tradycyjnych produktach z regionu, takich jak np. kiszonki, kiełbasy i wędliny, ryby, a także różnego rodzaju przetwory owocowe. W okolicy wsi Pałówko można spróbować wielu pysznych dań, które są przygotowywane z lokalnych składników.

Miejscowości oddalone od nieruchomości:

– Słupsk – 15,8km,
 Ustka – 29,1km,
– Darłowo – 34km,
– Jarosławiec – 30,5km,
– Orzechowo – 33,5km,
– Koszalin – 57,3km.

 

Standard wykończenia:

Miejsce, w którym znajduje się dom, jest atrakcyjnym miejscem dla turystów poszukujących spokoju i kontaktu z naturą. Takie miejsce śmiało można przekształcić w kompleks agroturystyczny. Właściciele takiego gospodarstwa mogą udostępniać swoim gościom pokoje lub całe apartamenty. Dodatkowo, w ramach agroturystyki, można zaproponować turystom udział w pracach polowych, takich jak zbieranie plonów, karmienie zwierząt czy też wycieczki po okolicy.

Dla turystów, którzy poszukują odpoczynku i relaksu, gospodarstwo rolne może stanowić idealne miejsce do wypoczynku na łonie natury. Goście mogą korzystać z uroków wiejskiego krajobrazu, przejść się po okolicznych lasach, łąkach i polach, a wieczorem odpocząć w domowej atmosferze przy tradycyjnych posiłkach przygotowywanych przez gospodarzy.

Agroturystyka na gospodarstwie to także doskonała okazja dla turystów do zapoznania się z lokalnymi produktami rolnymi, takimi jak świeże owoce, warzywa, miód czy mleko prosto od producenta. To także możliwość nauki tradycyjnych sposobów przygotowywania potraw, a także zdobycia wiedzy na temat życia i pracy na wsi.

 

Podsumowanie:

Podsumowując, okolica wsi Pałówko w gminie Postomino jest pięknym miejscem o bogatej historii i kulturze, idealnym dla miłośników przyrody, tradycyjnej kuchni i ciekawych zabytków. To idealne miejsce na stworzenie kompleksu agroturystycznego, które zapewne cieszyłoby się ogromnym powodzeniem.

 

Umów się na prezentację oferowanej przez Nas nieruchomości już dziś!
📲Weronika – GSM + 48 693 886 774
📲Patrycja – GSM + 48693 362 586
________
Zapraszamy do svobodnej współpracy! Sprzedaj lub wynajmij z nami swoją nieruchomość! 💥
Jeśli posiadasz nieruchomość na sprzedaż lub wynajem: Zadzwoń do nas lub napisz!
📲Biuro – 59 307 07 78
📲Grunty niezabudowane: Patryk – GSM +48 531 332 253
📲Sprzedaż nieruchomości: Weronika – GSM +48 693 886 774
📲Sprzedaż nieruchomości: Adrian – GSM +48 661 861 061
📲Sprzedaż nieruchomości: Łukasz – GSM +48 605 303 430
📲Sprzedaż nieruchomości: Patrycja – GSM + 48693 362 586
SVOBODA PARK by Svoboda Invest Sp. z o. o.
Ul. Marii Zaborowskiej 16
76-200 Słupsk
*Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie. Dokładamy wszelkich starań by zawarte informacje o nieruchomości były rzetelne i prawdziwe. Informujemy jednak, że wszystkie udostępnione informacje przekazywane są bezpośrednio od właścicieli nieruchomości.

Detale

 • Powierzchnia działki:
  5000 m2
 • Cena:
  269.000
 • Stan nieruchomości:

Napisz pierwszą recenzję „Wyjątkowa oferta ! Działka na sprzedaż o powierzchni 5000m2 wraz z gospodarstwem rolnym w miejscowości Pałówko”