ZAPROJEKTUJ Z NAMI SWOJE NIEPOWTARZALNE WNĘTRZA!

ZOFIA SIEŃKO

ARCHITEKT WNĘTRZ

Absolwentka ASP w Gdańsku i Politechniki Białostockiej. Interesuje się sztuką, architekturą i designem

jak działamy?

Każdy proces projektowy rozpoczynamy od spotkania z klientem i analizy potrzeb – czyli rozmowy o stylu życia, preferencjach co do układu i estetyki wnętrza. Prosimy o przygotowanie kilku przykładów – tzw. inspiracji, dzięki którym dowiemy się nieco więcej o Państwa wymarzonym wnętrzu.Na tym etapie spotykamy się z Klientem w lokalu, który ma być przez nas projektowany i wykonujemy inwentaryzację czyli pomiar z natury.

Po zakończeniu wstępnych ustaleń co do stylistyki wnętrza i wymierzeniu lokalu, przystępujemy do sporządzenia projektu koncepcyjnego. Klient otrzymuje go w postaci dwóch układów funkcjonalnych oraz koncepcji wnętrza, przedstawionych za pomocą rysunków 2D, moodboardów lub szkiców (ew. „poglądowych” wizualizacji). W zależności od indywidualnych ustaleń, koncepcje mogą być do siebie podobne, lub reprezentować zupełnie inne stylistyki. Klient na tym etapie wybiera jedną z koncepcji. Istnieje możliwość przygotowania dodatkowych wersji, natomiast każda jest dodatkowo płatna według umowy.

Po wybraniu jednej z koncepcji pracujemy nad nią dalej – wprowadzamy więcej szczegółów, wybieramy konkretne materiały, meble, oświetlenie i przygotowujemy wizualizacje.Końcowym etapem jest przygotowanie dokumentacji technicznej, czyli rysunków, na podstawie których pracują wykonawcy. Sporządzamy listę zakupów i kosztorys.

ZOFIA SIEŃKO

ARCHITEKT WNĘTRZ

Absolwentka ASP w Gdańsku i Politechniki Białostockiej. Interesuje się sztuką, architekturą i designem